"Sağlık"
Yanık Sağlık Grubu ile Güzel
Yamaç Sağlık Rezidans, sadece bir konut projesi değil, aynı zamanda eşi benzeri görülmemiş bir sağlık kompleksi. Bu komplekste sağlığınız için gereken her tür hizmet 7/24 sizinle.

Üstelik uzman ve deneyimli sağlık personeli tarafından, palyatif bakımdan Alzheimer hastalarına özel tedaviye kadar hiç görülmemiş bir sağlık hizmetini ömür boyu sunuyoruz.

Bölgeye ilk “Akıllı Hastane” sistemini getirecek olan hastane, İzmir’in Kuzey yakasına Onkoloji, Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi, Estetik branşlarını kazandırarak büyük bir ihtiyaca çözüm olacaktır.

Geniş bir alana kurulacak olan hastane, 200 yatak kapasiteli ve tam teşekkülü bir bölge hastanesidir. Bünyesinde 75 uzman doktor, 600’den fazla hemşire ve sağlık çalışanıyla hizmet verecektir.

Yanık Sağlık Grubu sağlık sektöründeki her gelişmeyi yakından takip ederek, sağlığınız için en iyi hizmeti son teknolojiye sahip tedavi yöntemleriyle sunacaktır.

Yeter ki siz; sağlıklı bir ömür geçirin.

null

Hastane

Ev, Hastane ve Bakım Evi bir arada. Öyle ki sağlık dolu üç bina arasında size özel bir geçiş bile bulunmakta.

null

Palyatif Bakım Evi

İşin uzmanı bir Palyatif Bakım Ekibi, Onkologlar, size 7/24 refakat edecek Hemşireler, Psikiyatristler, Psikologlar, Sosyal Hizmet Görevlileri ve hastanenin tüm imkanları...

null

Yamaç Sağlık Rezidans Premium

Sağlıklı bir hayat sürmek ve sağlık hizmetlerine kolayca ulaşmak isteyenlere özel bir hizmet. 1+1 ve 2+1 konutlardan oluşan bu hizmet paketinde hayatınızı sağlıklı geçirmek için her tür olanak var.

null

Galeri

Galerimizi ziyaret etmek için tıklayınız.